FACEBOOK svátek má VratislavK tvému
svátku ti přeje
vše nejlepší
AMBROSIE DESIGN
TOPlist

služby

Řezané květina

Řezané květiny

V sortimentu řezaných květin denně naleznete více jak 20 odrůd květin. Naše řezané květiny podléhají denně přísné selekci. Řezané květiny, které Vám nabízím pocházejí převážně z Holandska, Itálie, Kolumbie i z Česka. Pro zpestření sortimentu vybíráme řezané i hrnkové květiny nejen přímo z holandské burzy, ale také od tuzemských zahradníků.

Hrnkové květina

Hrnkové květiny

V naší prodejně naleznete široký sortiment hrnkových květin. Hrnkové rostliny vždy vybíráme k dané kolekci i období, tak aby kompletně dotvářely atmosféru prodejny a poté i atmosféru Vašeho interiéru.


Svatební kytice

Svatební floristika

Důležitý je pro nás individuální přístup ke každé zakázce. Můžete se inspirovat fotokatalogy s tradiční či trendovou svatební floristikou. Společně docílíme kytice podle Vašeho přání a představ.
Prohlédnout galerii kytic

Nabízíme kompletní svatební servis:

svatební kytice

korsáž pro ženicha

dekorace do vlasů

kytice pro matky

dekorace pro svědky

myrty /klopičky/

dekorace automobilů

dekorace svatebního oblouku /slavobrány/

dekorace restaurace, kostela, radnice i exteriéru pro obřad pod širým nebem

polštářek na prstýnky

družičky

doprava

Rozvoz květin

U nás si můžete květiny on-line objednat nebo navštívít naši prodejnu více zde. Rozvážíme květiny po okolí Prostějova. Cena dopravy se odvíjí dle vzdálenosti Km od prodejny.

Děláme kytice na míru

Našim cílem je dbát na přání zákazníka a společně docílit ideální kytice, či dekorace do interiéru. Rádi poradíme o vhodnosti typu či skladby kytice.